Menu
Openingstijden
Linteloo Easy Living bank
Linteloo Easy Living
Linteloo Easy Living
Linteloo Easy Living
Linteloo Easy Living

Linteloo Easy Living bank

Ontwerper: Jan te Lintelo
Vanaf
 3.816,-
Delen

Het allereerste succes van Linteloo: De Linteloo Easy Living bank. Niet alleen heerlijk om te zien, maar nog lekkerder om heerlijk in weg te zinken. Voorzien van hoogwaardige dubbele vering (pocket en nosag) en dubbel gestoffeerde kussens. De Easy Living bank van Linteloo bestaat ook uit losse hoezen. Zodat bij een onverhoopte vlek of na een aantal jaar gebruik op voordelige wijze de bank van een nieuwe hoezen te voorzien is! De Linteloo Easy Living is verkrijgbaar in stof of in leer.

Diverse aanbouwelementen mogelijk, zodat zowel een compacte als royale zithoek gecreërd kan worden.

De vanafprijs is gebaseerd op een 2-zitsbank met 1 kussen.

Bekijk hier de fauteuil uit de Linteloo Easy Living serie!

Officiële Linteloo dealer
Kleurstaal aanvragen

Productinformatie Linteloo Easy Living

Bekijk hier het informatieblad van de Linteloo Easy Living bank!

De Linteloo Easy Living is een van de meest geliefde Linteloo’s Originals. Dit ontwerp biedt tegelijkertijd het beste comfort en een sensationele vormgeving. Bovendien is de Linteloo Easy Living uiterst functioneel door de losse hoezen. Dit zorgt ervoor dat de bank eenvoudig te reinigen is en de hoezen ook eventueel vervangen kunnen worden.

Op zoek naar meer design banken? Bekijk dan ook eens onze andere Linteloo banken!

De Afmetingen van de Linteloo Easy Living

Breedte: 126 cm (loveseat), 147 cm (2-zits), 185 cm (2,5-zits), 216 cm (3-zits),  235 cm (3,5-zits), 260 cm (4-zits)
Diepte: 100 cm
Hoogte: 84 cm

Over Jan te Lintelo

Jan te Lintelo heeft jaren gewerkt voor meubelmerken zoals Pastoe en Gelderland. 25 jaar geleden heeft hij al zijn geld gestoken in een nieuw meubelmerk: Linteloo. Comfort en luxe staan centraal binnen het bedrijf. Alle meubels worden met passie gemaakt en weerspiegelen zijn manier van leven: vrij en royaal. Hij wil zijn klanten luxe bieden door samen te werken met topontwerpers en de beste fabrikanten

Linteloo Outlet

De mooiste Outlet en Sale aanbiedingen/acties van Linteloo direct uit voorraad leverbaar met extra korting!
U vindt op onze website een greep uit de actuele Linteloo Outlet collectie banken, fauteuils, stoelen en tafels uit onze showroom.

Zoekt u andere Linteloo showroommodellen? Laat het ons weten!

Plaisier Interieur
7.000m2 showroom
Lagendijk 99
2981 EK, Ridderkerk
Plaisier AvantGarde
Design Boutique
Mariniersweg 84a
3011 NT, Rotterdam
Waarom Plaisier Interieur?
Ruim 125 jaar ervaring
7.000m² inspiratie!
CBW Erkend
Deskundig advies
CBW Certificaat
Deskundig interieuradvies?
Onze interieurontwerpers helpen u graag uw interieurwensen waar te maken.
Plaisier Magazine 2026!

Meld u nu aan en ontvang ons magazine binnenkort bij u thuis